Summer Game Party 3: konkurs na Facebooku!

Choć od Summer Game Party dzieli nas niewiele ponad tydzień to KNBG oraz Świat Gry nie chcą czekać z powitaniem lata i wspólnie organizują dla Was pierwszy konkurs związany z imprezą. Jego reguły są dziecinne proste, wystarczy polubić profil Koła Naukowego Badaczy Gier na Facebooku i w komentarzu pod tym postem zaproponować hasło reklamowe dla Summer Game Party.

Przez tydzień będziemy zbierać Wasze propozycje i w piątek 1 czerwca ogłosimy zwycięzców. Czegoś brakuje? No tak, czym byłby konkurs bez nagród? Autorzy trzech najlepszych haseł otrzymają od nas egzemplarz gry Runes of Magic: Lands of Despair oraz nieśmiertelnik z gry Sniper: Ghost Warrior. Osoba, której pomysł najbardziej przypadnie nam do gustu zostanie dodatkowo nagrodzona kryminalną przygodówką   Art Of Murder: Karty Przeznaczenia. Zachęcamy do główkowania i życzymy powodzenia!