Łódzki Game Jam (24-26.01.2014)

Już drugi raz mamy przyjemność zaprosić Was na łódzką edycję Global Game Jam. Jak być może niektórzy z Was pamiętają, jest to inicjatywa zrzeszająca twórców gier z całego świata, którzy w tym samym czasie i równolegle we wszystkich lokalizacjach, będą tworzyć unikatowe projekty gier na obowiązujący w danej edycji temat.

W styczniu 2013 r. pierwsza łódzka odsłona Global Game Jam miała miejsce na Wydziale Filologicznym UŁ - 194. University of Lodz - Faculty of Philology. Nasz zespół stworzył grę In Vicious Circle, którą możecie pobrać - tutaj.

Mamy nadzieję, że tegorocznej edycji będziemy mieli okazję spotkać się w liczniejszym gronie, a Łódzki Game Jam stanie się kolejnym miejscem integracji łódzkich twórców gier - zarówno tych bardzo doświadczonych, jak dopiero zaczynających.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie: www.ggj.uni.lodz.pl.

Śledźcie nas na Facebooku: https://www.facebook.com/events/647527701951957.

Kontakt z organizatorami: mbgarda(at)uni.lodz.pl, spierek(at)gmail.com