Planujemy SGP 6! (14.04.2015)

Już w najbliższy wtorek w ramach spotkania dyskusyjnego KNBG UŁ omówimy plany na nadchodzącą, szóstą edycję naszej cyklicznej imprezy, Summer Game Party 6. Ogłoszony zostanie proponowany termin wydarzenia oraz motyw przewodni tej odsłony, poznamy też pierwsze propozycje tematyczne wystąpień prelegentów.

W 2015 roku Summer Game Party odbędzie się już po raz... dziewiąty! Będzie to zarazem szósta "pełna", czyli letnia edycja tej imprezy, organizowanej przez Koło Naukowe Badaczy Gier UŁ już od 2009 roku (oprócz letnich, zorganizowaliśmy również trzy zimowe odsłony). Podczas SGP osoby interesujące się grami mają szansę spotkać się na żywo, by wysłuchać ciekawych prelekcji, wspólnie pograć i podyskutować o swoich zainteresowaniach. Wydarzenie to jest doskonałą okazją, by przekonać się, czego studenci Uniwersytetu Łódzkiego uczą się w ramach różnych zajęć dotyczących gier wideo, ponieważ to właśnie oni przygotowują większość wystąpień pod opieką swoich wykładowców.

Jeśli jesteście ciekawi, kiedy i o czym przyjdzie nam jeszcze przed tegorocznymi wakacjami podyskutować w czasie Summer Game Party 6, to nie może Was zabraknąć na wtorkowym spotkaniu Koła Naukowego Badaczy Gier UŁ.

Zapraszamy serdecznie!

CZAS: 14 kwietnia 2015 r., godz. 17:30